Visceraline osteopatija

Visceraline terapija.

Visceraline terapija – tai vidaus organų gydymas, tam tikru manipuliaciju pagalba veikiant priekinę pilvo sienelę.  Visceraline terapija gali normalizuoti organų funkcijas be gydomųjų preparatų arba vartojant tik nedidelį jų kiekį. Ju poveikyje pagerėja kraujotaka ne tik pilvo, bet ir krūtinės, galvos, rankų, kojų srityse. Spaudžiamieji, išjudinamieji ir tempimo judesiai panaikina žarnyne pilnumo jausmą, storosios žarnos spazmus, susitvarko su chronišku vidurių užkietėjimu. Visa tai teigiamai atsiliepia žmogaus išorei, jo odai, išnyksta spuogai ir inkštirai.  

Mechaninis ir reflektorinis poveikis į kraujagyslinę bei raumeninę mažojo dubens organų sistemą, iššaukia aktyvią kraujo cirkuliaciją, atstato normalų organų paslankumą, limfos nutekėjimą, normalizuoja medžiagų apykaitą, imunitetą, padeda išvengti lėtinių ligų paūmėjimo, ištempia ir atpalaiduoja dubens dugno raumenis, atskiria sąaugas pilvo ir dubens erdvėje.

Kaip rodo praktika, jau pirmo seanso metu pacientas jaučia gurgėjimą pilve, reiškiantį, kad išnyksta tulžies pūslės spazmai, atsidaro latakai tulžies išstūmimui. Pranyksta pačio organo ir sričių apie jį paburkimas, vėl normaliai ima cirkuliuoti kraujas. Tai pagerina organo funkcinę būklę ir normalizuoja virškinimą. Su kiekvienu seansu intensyvumas didėja.
 

Visceralinė terapija būtina prie :

– nevaisingumo

– lėtinių gimdos ir jos priedų uždegimų

– kiaušintakių nepraeinamumas

– policistinės kiaušidės

– jungiamojo audinio suaugimai

– amenorėja

– dismenorėja

– gimdos raumens silpnumas ir padėtis

– gimdos neišsivystymas, iškritimas

– skausmų arba sunkumų apatinėje pilvo dalyje

– tarpvietės skausmų

– lėtinių šlapimo pūslės ligų, šlapimo nelaikymas

– kepenų ir tulžies pūslės, inkstų ligų(prolapsas, polinkis į stagnacijos ir akmenų formavimasi)

– plonųjų ir storųjų žarnų sutrikimai (kolitas, tendencija viduriavimas ir vidurių užkietėjimas, hemorojus)